tennis is life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tennis forum
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ana Ivanovic

Ići dole 
+9
LaRRaMissFederer
jovana_94_anafan
Tea
*COOL QUEEN*
perkica
Nadalicious
MakaVoliAnu
Jecika
sonjica93
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime21.07.08 14:08

« Previous Entry | Next Entry »



Ana učestvuje u Linz-u

July 20, 2008 /

Ana je danas objavila da namerava da učestvuje na Generali Ladies Linz turniru u Austriji u periodu od 20. do 26. oktobra. Tier II turnir će biti Anin poslednji turnir pred završni šampionat sezone u Dohi, pod pretpostavkom da će se kvalifikovati.

Ana je dva puta do sada igrala u Linzu, 2005. i 2006. godine. Ukupan odnos njenih pobeda I poraza na ovom turniru je 5-2.

Turnir u Linzu 2008. godine se igra u isto vreme kad i Tier III turnir FORTIS Championships Luxembourg, gde je Ana branilac titule. Pravila Sony Ericsson WTA Tour-a su sprečile Anu da brani svoju titulu, pošto je ona jedna od prvih šest teniserki na Gold Exempt listi i zbog toga ne može da igra slabiji turnir iste nedelje kada se igra neki Tier II turnir.

Ana je rekla: "Radujem se ponovnom odlasku u Austriju. Tamo sam odigrala neke sjajne mečeve, u stvari, tamo sam čak igrala i svoj prvi WTA meč, pre četiri godine u Beču."
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 15:53

Ana Ivanović: Medalja je moj cilj u Pekingu
Subota, 26. jul 2008. 13:24

Srpska teniserka Ana Ivanović debitantskim nastupom na Olimpijskim igrama u Pekingu ostvariće jedan od svojih najvećih sportskih snova. Ona je rekla da jedva čeka da oseti specifični duh i atmosferu najvećeg svetskog takmičenja.

"Za mene je ogromna čast što ću prvi put učestvovati na Igrama i što ću biti u prilici da predstavljam Srbiju u Pekingu. To je nešto o čemu sam sanjala još kad sam bila devojčica", istakla je Ivanovićeva.

"Odrasla sam gledajući nastupe naših sportista na Olimpijskim igrama, a u posebno lepom sećanju mi je ostala naša košarkaška reprezentacija 1996, kada je u Atlanti osvojila srebrnu medalju", dodala je srpska teniserka.

Vrhunski svetske zvezde, naročito u individualnim sportovima, često žele samostalni smeštaj u hotelima, ali je za reprezentativku Srbije boravak u Olimpijskom selu jedna od stvari kojima se najviše raduje.

"Boravak u selu je jedna od najboljih stvari na Olimpijskim igrama. To je prilika da živim sa ostalim sportistima, upoznam se s njima prvi put i naučim nešto o njihovim sportovima, na primer, kako treniraju".

Jedna od najboljih teniserki sveta nedavno se u Beogradu upoznala i s drugim članovima Olimpijskog tima Srbije. Ona je rekla da će koristiti slobodno vreme i da prati takmičenja u ostalim sportovima.

"Sigurno ću gledati i ostale sportove, stvarno, jedva čekam. Najviše se radujem što ću gledati odbojku, vaterpolo i skokove u vodu", rekla je Ivanovićeva.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 15:53

Bez nastupa u dublu na Olimpijadi

Naravno, glavni cilj odlaska u Peking jeste teniski turnir, koji će u Pekingu biti najjači u istoriji Olimpijskih igara. Srpska reprezentativka navela je da joj je cilj medalja, ali da ne želi sama sebi da stvara dodatni pritisak.

"Znam da će konkurencija u Pekingu biti veoma jaka. Gotovo sve najbolje teniserke sveta su najavile učešće i olimpijski turnir će biti jak kao i svaki gren slem. Ne želim da sebi stvaram pritisak i da imam nerealna očekivanja. Cilj mi je da osvojim jednu od medalja i ako bih uspela u tome, ostvarila bih svoj san", rekla je srpska teniserka.

Ivanovićeva je dodala da, međutim, neće igrati dubl u Pekingu.

"Već duže vreme nisam igrala dubl. Mislim da je, ako ne računamo takmičenje u Fed kupu u Budimpešti u januaru, prošlo godinu dana od mog poslednjeg nastupa u igri parova", podsetila je.

Odluka teniske federacije da olimpijski turnir donosi WTA bodove obradovala je Anu Ivanović kao i ostale igračice, ali je istakla da joj to nije dodatna motivacija.

"Drago mi je zbog takve odluke WTA, ali me to ne motiviše dodatno. I ovako sam dovoljno uzbuđena. Samo igranje na Olimpijskim igrama prvi put i predstavljanje svoje zemlje dovoljna je motivacija", zaključila je Ivanovićeva.

Olimpijski teniski turnir igra se od 10. do 17. avgusta, a pored Ivanovićeve, u ženskoj konkurenciji Srbiju će predstavljati i Jelena Janković.

U muškoj konkurenciji igraće Novak Đoković i Janko Tipsarević, a muškom dublu, s Đokovićem u paru biće najbolji srpski igrač Nenad Zimonjić.

(Beta)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Jecika
Naj clan
Naj clan
Jecika


Broj poruka : 1363
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 22:12

Meni je bas zao sto nece igrati dubl,mogle su bar da pokusaju da im to bude neka vrsta treninga,al sta ces....
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 22:18

pa to , ali obe se koncentrisu na zlato!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Jecika
Naj clan
Naj clan
Jecika


Broj poruka : 1363
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 22:33

Da,bilo bi lepo da imamo 2 medalje.....
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime26.07.08 22:56

bilo bi super
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime27.07.08 23:09

Objavljen žreb turnira u Montrealu


July 26, 2008 /
Anina protivnica u drugom kolu Rogers Cup Presented by National Bank turnira koji počinje u ponedeljak, biće ili Japanka Aiko Nakamura ili Petra Kvitova iz Češke. Ona je prvi nosilac na ovom Tier I turniru, i slobodna je u prvom kolu.

Ukoliko se plasira u treće kolo, najverovatnija protivnica prve teniserke sveta je 14. nosilac Francesca Schiavone iz Italije, dok bi Vera Zvonareva i Victoria Azarenka – 8. i 11. nosilac – mogle da je čekaju u četvrtini finala.

Moguće protivnice u polufinalu uključuju četvrtog nosioca Svetlanu Kuznetsovu i 7. nosioca Dinaru Safinu, sa kojom se Ana poslednji put srela u finalu Roland Garros-a.

Vodeći nosioci u suprotnoj polovini žreba, protiv kojih Ana ne može da igra pre finala, su 2. nosilac Jelena Janković, 3. nosilac Maria Sharapova i 5. nosilac Elena Dementieva.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime28.07.08 20:19

Ana i dalje na prvoj poziciji


July 28, 2008 /
Ana je danas počela svoju osmu nedelju na vrhu svetske rang liste. Zadržala je prvu poziciju uprkos tome što od Wimbledona koji je bio pre mesec dana nije učestvovala na turniru.

Dinara Safina, koja je osvojila prošlonedeljni East West Bank Classic presented by Herbalife turnir, je napredovala na osmu poziciju, i time ostvarila najbolji plasman na rang listi u svojoj karijeri. Jedina tinejdžerka u trenutnih 10 najboljih je Agnieszka Radwanska, koja se nalazi na 10. poziciji. Ona je jedina teniserka iz prvih 10 koja je mlađa od Ane.

Ana se nalazi na drugom mestu Race to the Sony Ericsson Championships liste, na kojoj vodeću poziciju zauzima Jelena Janković sa 109 poena prednosti, koja je odigrala tri turnira više od Ane.

Ana ove nedelje učestvuje na Rogers Cup presented by National Bank turniru u Montrealu. Poeni koje teniserke mogu da osvoje na ovom Tier I turniru su: Prvo kolo, 1 poen; Drugo kolo, 35 poena; Treće kolo, 60 poena; Četvrtina finala, 110 poena; Polufinale, 195 poena; Finale, 300 poena; Osvajanje turnira, 430 poena.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
MakaVoliAnu
Naj avatar
Naj avatar



Broj poruka : 588
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Srbija
Datum upisa : 09.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime30.07.08 16:40

Jel ti sve skidas sa njenog sajta posto sam tamo redovan clan pa sam ovo videla i tamo....
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime19.08.08 22:07

pa kako kad!!!

Ana od juce opet prva!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Nadalicious
#1 si na svetu!!!!
#1 si na svetu!!!!
Nadalicious


Broj poruka : 642
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime20.08.08 1:35

Bravo za Anu!
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime24.08.08 14:37

Ana učestvovala u Dečijem danu


August 23, 2008 /
Ana je danas treći put za četiri godine učestvovala u Arthur Ashe Dečijem danu, u timu sa američkim plivačem, osvajačem zlatne olimpijske medalje, Cullenom Jonesom. Par je izgubio šaljivi "tajbrejk" sa 6-4 od 9. tenisera sveta Jamesa Blakea i glumca iz "Ružne Beti" Marka Indelicata u Nacionalnom teniskom centru u Flushing Meadowsu.

Susret je od prvog poena bio za pamćenje, kada je Ana 14-godišnjem glumcu slučajno odservirala as servis. Odmah posle toga se videlo da joj je veoma neprijatno, a sudija ju je prekoreo šaljivim rečima: "on je samo dete".

Blake je potom pokušao da prvoj teniserki sveta odservira as servis, ali je ona uspela da vrati njegov snažan servis. "Da li ti to zoveš asom," prokomentarisao je sudija.

Jones, koji je zajedno sa Michaelom Phelpsom prošle nedelje osvojio zlato u štafeti 4 x 100m slobodnim stilom je na terenu nosio svoju medalju, i videlo se da i on i Ana uživaju u prijatnom meču.

Skoro puno gledalište je bilo veoma zabavljeno ovim mečom, kao i mnogim drugim aktivnostima tokom još jednog izuzetno uspešnog Dečijeg dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
perkica
Polako se probijas na WTA / ATP listu
Polako se probijas na WTA / ATP listu
perkica


Broj poruka : 165
Datum upisa : 06.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime24.08.08 18:20

Bravo Anči Ana Ivanovic 508969
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime24.08.08 22:33

perkica ::
Bravo Anči Ana Ivanovic 508969
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
*COOL QUEEN*
Moderator
Moderator
*COOL QUEEN*


Broj poruka : 984
Godina : 29
Lokacija : NA KAFI SA JELENOM JANKOVIĆ
Datum upisa : 15.08.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime25.08.08 11:49

Ana Ivanovic 508969
Nazad na vrh Ići dole
http://anny-dul-mai.5forum.biz
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime27.08.08 2:04

Ana Ivanovic V107694p0
US OPEN: Anina igra nerava u prvom kolu

Utorak, 26. avgust 2008. 19:41 Ana Ivanovic Diskusija
Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo US Opena posle dva sata i dva minuta mučenja na stadionu "Artur Eš" u Njujorku.

Prva igračica sveta i prvi nosilac četvrtog Gren Slem turnira u sezoni, eliminisala je Ruskinju Veru Duševinu sa 2:1 u setovima - 6:1, 4:6, 6:4.

Ono što je mogla da završi za manje od sat vremena, Ana je prolongirala u jedan opori meč, pun nervoze i neshvatljivih grešaka. Dok nije konačno slomila otpor Ruskinje, napravila je 40 neiznunđenih grešaka!

Srpkinja je prvi set dobila kao od šale, sa 6:1, u drugom zadržala dobru igru do vođstva od 4:2, kada je na servis Duševine imala dve brejk lopte... Dvadesetak minuta kasnije, bilo je 1:1 u setovima i 1:o u gemovima za Ruskinju, u trećem setu.

Sreća, Ana je tu zaustavila protivnicu, sabrala se i ušla u igru "gem za gem" do rezultata 3:3, kada je došla do dugo čekane brejk lopte i odmah je iskoristila.

U narednom gemu glatko je odservirala za vođstvo od 5:3, što je Duševinu (57. na WTA listi) dovelo u situaciju da servira za opstanak u meču.

Ivanović je sa tri uzastopna poena stigla do brejk lopte, odnosno prve meč lopte, ali nije uspela da je iskoristi. Ruskinja je smanjila na 5:4, tako da je pritisak prebacila na servis Beograđanke. A, to je jako loše funkcionisalo u utorak.

Pri rezultatu 5:4, Ana je dozvolila protivnici da dođe do dve brejk lopte, posle čega bi set najverovatnije otišao u taj-brejk. Inače, US Open jedini je od četiri Gren Slem turnira na kojem se u odlučujućem setu ne igra na razliku.

Prva igračica sveta je dobrim servisom stigla do druge meč lopte, ali je iskoristila tek treću - 6:4, posle više od dva časa na terenu.

Velike oscilacije u igri Ane Ivanović mogu da budu posledica duge pauze zbog povrede palca desne ruke. Ona zbog toga nije nastupila na Olimpijskim igrama u Pekingu, a od Vimbldona koji je održan u julu, odigrala je samo dva kola u Montrealu, kada je i otkrila da ima problema sa povredom.

Ivanović se u drugom kolu (najverovatnije u četvrtak) sastaje sa boljom iz duela Kejsi Del Akva (Australija) - Žuli Koen (Francuska).

Duševini je ovo peti uzastopni poraz protiv Ane Ivanović, koju je uspela da savlada samo u njihovom prvom susretu 2005. godine. Poslednja tri meča, ove dve teniserke odigrale su upravo u Njujorku. Ana je bila bolja 2006, 2007. i sada, 2008. godine.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
perkica
Polako se probijas na WTA / ATP listu
Polako se probijas na WTA / ATP listu
perkica


Broj poruka : 165
Datum upisa : 06.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime27.08.08 11:25

Heh... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 1854
Godina : 29
Lokacija : Banjaluka
Datum upisa : 28.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime27.08.08 16:49

bitno je da je ona pobedila...
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime27.08.08 21:08

Tea ::
bitno je da je ona pobedila...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Jecika
Naj clan
Naj clan
Jecika


Broj poruka : 1363
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime28.08.08 2:14

e sto mi poznata ova haljina sto Ana ima na tvom potpisu Sonjice....ja sam nju videla negde na nekome
Nazad na vrh Ići dole
perkica
Polako se probijas na WTA / ATP listu
Polako se probijas na WTA / ATP listu
perkica


Broj poruka : 165
Datum upisa : 06.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime28.08.08 11:02

To je haljina iz Top Shopa,pošto ih ima i u Ziri jasno vam je zašto je nosi...
A ja sam je videla na Nataši Bekvalac zimus dok je učestvovala u emisliji Bravo Show... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime28.08.08 12:48

nisam primetila dok mi vas dve niste rekle...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Jecika
Naj clan
Naj clan
Jecika


Broj poruka : 1363
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime29.08.08 4:00

perkica ::
To je haljina iz Top Shopa,pošto ih ima i u Ziri jasno vam je zašto je nosi...
A ja sam je videla na Nataši Bekvalac zimus dok je učestvovala u emisliji Bravo Show... Very Happy

jao jeste,gledala sam tu emisuju sa Natom Very Happy haljina je prelepa...a jel ima neko sliku gde se vidi cela haljina?
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime06.09.08 17:51

Ana Ivanovic Ana_iv10



Got Milk?


September 04, 2008 /
Ana je novo lice Got Milk? reklamne kampanje u Americi. Pridružila se dugom spisku poznatih ličnosti, na kom se između ostalih nalaze Britney Spears, David Beckham i Muhammad Ali, koji su učestvovali u kampanji za National Milk Processor Board.

Kampanja promoviše konzumiranje mleka, pogotovo među mladima, koji možda ne unose dovoljno kalcijuma.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Sponsored content





Ana Ivanovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ana Ivanovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic
» Ana Ivanovic
» Ana Ivanovic fan forum
» Forum o Ani Ivanovic!!!
» SRECAN RODJENDAN ANA IVANOVIC KONZA!!!!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
tennis is life :: Welcome!!! :: TRASH...-
Skoči na: