tennis is life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tennis forum
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novosti :-)

Ići dole 
+5
*Sooper*crazy*
Jecika
MakaVoliAnu
Nadalicious
sonjica93
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime24.02.09 14:38

Tipsarevic ispao iz Dubai-a. Savladao ga Cilic
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Nadalicious
#1 si na svetu!!!!
#1 si na svetu!!!!
Nadalicious


Broj poruka : 642
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime24.02.09 21:48

Ja kad sam videla kako je lako i brzo dobio prvi set sa 6:2 mislila sam da će da pobedi Čilića. I posle kad sam videla da je izgubio... affraid
Baš mi je bilo žao. Sad
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime02.03.09 0:03

Ana i Jelena veceras U NY oko 2 ujutru igraju protiv sestara Williams Smile)))))))))))
SRECNO!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Nadalicious
#1 si na svetu!!!!
#1 si na svetu!!!!
Nadalicious


Broj poruka : 642
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime02.03.09 0:27

Srbi vs Ameri. Uh... Very Happy

NAPRED ANA I JELENA!
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime03.03.09 21:06

Ana izgubila 3:6
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime03.03.09 21:14

I JJ izgubila od Serene, a Serena u finalu dobila Venus
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
**tasha loves RAFA <33
Moderator
Moderator
**tasha loves RAFA <33


Broj poruka : 1008
Godina : 33
Lokacija : Uvek sa Rafom
Datum upisa : 15.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime03.03.09 21:36

E bzvz...
Nazad na vrh Ići dole
Nadalicious
#1 si na svetu!!!!
#1 si na svetu!!!!
Nadalicious


Broj poruka : 642
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime03.03.09 23:33

Auuu, al su ih rasturile sestre Williams... Sad Baš šteta.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime03.03.09 23:44

da je Ana igrala sam Venus a JJ sa Serenom mislim da bi ih mi dobile...ali jbg
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Ivana95
Ulazis u TOP 5
Ulazis u TOP 5
Ivana95


Broj poruka : 301
Godina : 28
Datum upisa : 15.02.2009

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime08.03.09 2:15

JECA SNIMILA REKLAMU ZA ORBIT ZWAKE

Popularna teniserka Jelena Janković izabrana je da bude prvi Orbit ambasador osmeha za teritoriju Srbije. Naime, uspešna sportistkinja je ovih dana snimila reklamni spot za „Orbit“ zvakaće gume, a njegova TV premijera se očekuje vrlo brzo. Menadžment tim ove kompanije je odabrao JJ upravo zbog njenog blistavog osmeha, a cilj reklamne kampanje je da se sakupi najveći broj fotografija osmeha na svetu. Gledaoci će u spotu imati priliku da upoznaju Jelenu van terena, ali i da uživaju u lepoti njenog osmeha koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim.


A EWO I KLIPA :O ..........

http://tinypic.com/player.php?v=2r3v1c8&s=5

Novosti :-) - Page 2 10sdjsz
jeca kraljica smexa :dgfh:
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime08.03.09 15:30

kako je extra reklama, videla sam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Ivana95
Ulazis u TOP 5
Ulazis u TOP 5
Ivana95


Broj poruka : 301
Godina : 28
Datum upisa : 15.02.2009

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime08.03.09 18:53

Smile)) super je...
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime08.03.09 20:22

kako je lepa na slici...prelepa je...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime11.03.09 13:20

Novosti :-) - Page 2 V127228p0
Šarapova se vraća u Kaliforniji

Ponedeljak, 9. mart 2009. 14:39
Ruska teniserka Marija Šarapova (21) spremna je da odigra prvi zvanični meč od jula 2008. godine i to će učiniti na predstojećem turniru u Indijan Velsu.

Popularna Maša preko svog sajta je saopštila da će se, za početak, ograničiti na dubl, u kojem će nastupiti sa zemljakinjom Jelenom Vesninom. Od njenog poslednjeg nastupa u igri parova prošle su čak četiri godine.

"Uzbuđena sam što je došlo vreme da se ponovo takmičim. Proces saniranja povrede je dugo trajao, stvari su išle sporije nego što sam želela, ali svesna sam da ne smem da žurim i da moram da se vraćam korak po korak", poručila je osvajačica tri gren slem titule u singlu.

Šarapova je zbog komplikovane povrede desnog ramena propustila US open i Australijan open, Olimpijske igre u Pekingu i još nekoliko važnih turnira. Naravno, izgubila je dosta bodova, pa trenutno zauzima 23. mesto na WTA listi.

"BNP Pariba open" u Indijan Velsu počinje kvalifikacionim mečevima u sredu, a nagradni fond iznosi 3,51 milion dolara.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime11.03.09 13:29

Novak dokazao patriotizam

Autor: S. B. | 11.03.2009. - 05:00

Novosti :-) - Page 2 Novak-verFirma porodice Đoković „Femili sport“ izdala je sapštenje u kojem se izražava protest zbog izveštavanja pojedinih medija sa mečeva Novaka Đokovića u 1. kolu Svetske grupe Dejvis kupa protiv Španije u Benidormu. Iako nisu naveli o kojim medijima se radi, jasno je da Đokovići nisu zadovoljni izveštavanjem sa mečeva protiv Davida Ferera i Rafaela Nadala.

U saopštenju se navodi da je treći teniser sveta u karijeri mnogo puta dokazao svoj patriotizam, te da nije korektno prema njemu da se dovodi u sumnju njegova želja i motiv da igra za reprezentaciju Srbije.


- Novak Đoković je u svojoj karijeri do sada nebrojeno puta dokazao svoj patriotizam, zalaganje, srčanost i koliko mu je stalo da doprinese uspehu i povećanju ugleda svoje zemlje u svetu. On će i ubuduće davati sve od sebe kada brani boje svoje zemlje. Nije pristojno ni korektno prema njemu, kao pravom sportisti i borcu koji je uvek na zaista pravi način predstavljao svoju zemlju i narod, iznositi neistinite i uvredljive komentare kojima se dovodi u sumnju njegova želja i motiv da igra za reprezentaciju, stoji u saopštenju.
„Femili sport“ je takođe pozvao dobronamernu sportsku i stručnu javnost da Novaku pruži moralnu podršku u nastavku sezone.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Nadalicious
#1 si na svetu!!!!
#1 si na svetu!!!!
Nadalicious


Broj poruka : 642
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime11.03.09 21:44

Pazi da nešto ne prođe bez tate Srđana i cele femilije Đoković... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime11.03.09 21:53

xaxaxaxama boli me uo, vazno da se Masha vraca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime12.03.09 22:51

Novosti :-) - Page 2 V127511p0
Federer i u 2009. bez trenera

Sreda, 11. mart 2009. 19:04
Australijanac Daren Kejhil neće biti novi trener Rodžera Federera, pošto su nakon probnog rada zaključili da ovaj ne bi mogao da prati Federera na turnirima onoliko koliko bi želeo švajcarski teniser.

Doskorašnji trener Dejvis kup tima Australije, Kejhil ima dvoje male dece i pre nekoliko godina se preselio iz Adelejda u Las Vegas, kako bi u kontinuitetu radio sa Andreom Agasijem.

"Daren je sjajna osoba i mislim da bi se odlično složio sa Rodžerom, ali putovanja bi bila veliki problem. Rodžer živi u Švajcarskoj i trenira u Dubaiju, dok je Daren organizovao sebi život u Vegasu. Utvrdio je da bi 20 i više nedelja odsustva od kuće bilo previše za njega", objasnio je Federerov menadžer, Toni Gadsik.

Federer je u karijeri imao samo dvojicu pravih učitelja. Prvi je bio Australijanac Piter Karter, koji ga je usmeravao u juniorskim danima. Nažalost, Karter je 2002. godine poginuo u saobraćajnoj nesreći u Južnoj Africi.

Švajcarac je u to vreme već radio sa Šveđaninom Peterom Lundgrenom, ali posle razlaza sa njim 2003, više nije mogao da pronađe odgovarajućeg trenera. Jedno vreme je bio sam, zatim je između 2005. i 2007. povremeno sarađivao sa Tonijem Roučom, pa sa švajcarskim selektorom Severinom Lutijem i Amerikancem Hozeom Iguerasom...

Federer je stigao u Indijan Vels, gde će zaigrati prvi put od Australijan opena. Tamo je 1. februara izgubio u finalu od Rafaela Nadala (3:2).

"Severin Luti je doputovao sa njim, on je uvek tu da pomogne... Sigurni smo da ćemo u najkraćem roku biti zatrpani ponudama, ali Rodžer ne traži samo trenera, nego i pravu osobu", naveo je Gadsik.

Pošto su Novak Đoković i Endi Marej još uvek daleko iza na ATP listi, Federerov najveći rival će i u 2009. biti Nadal.

Španac je osvojio tri od poslednja četiri gren slem turnira i pobedio Federera u poslednjih pet susreta.

"Nije da Rodžer igra lošije, već se Rafa popravio. Ima bolji slajs bekhend, servis i volej nego ranije, a u vrhunskom tenisu je i mali napredak dovoljan da promeni odnos snaga. Rafin najbolji udarac (forhend) ide na Rodžerov najslabiji (bekhend), ali sve to nije dovoljno da ga ubedljivo dobije. Po meni je Federer trebalo da pobedi i na Vimbldonu i u Melburnu", prokomentarisao je Hoze Igueras.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime12.03.09 22:51

Novosti :-) - Page 2 V127581p0
Ana: Biću opet ona stara!

Cetvrtak, 12. mart 2009. 13:37 Novosti :-) - Page 2 Diskusija
Srpska teniserka Ana Ivanović, koja na WTA turniru u Indijan Velsu brani titulu, izjavila je u četvrtak će se uskoro vratiti u vrhunsku formu i time obezbediti povratak u vrh svetskog tenisa.

Nekadašnji prvi reket sveta, pobednica Gren Slem turnira u Rolan Garosu, precizirala je da će joj novi trener Alerikanac Krejg Kardon pomoći u ostvarenju tog cilja.

"Otkako radim sa Kardonom osećam da mi se u velikoj meri vratilo samopouzdanje", istakla je Ivanović i precizirala da je u poslednjih nekoliko sedmica, koliko radi sa američkim stručnjakom, "vratila snagu i sigurnost udarca". Srpska teniserka je podsetila da joj je prošla godina bila "najuspešnija u karijeri".

"Uprkos padu forme i lošim rezultatima koje beležim u poslednjih šest meseci i dalje verujem da mogu da se vratim u formu koja me je dovela do prve Gren Slem titule u karijeri, kao i do prvog mesta na WTA listi", izjavila je Ana.

Sedma teniserka sveta je naglasila da je u proteklom periodu naučila mnogo toga o sebi i svojoj igri.

"Naučila sam, pre svega, da gubim, ali da se istovremeno ne osećam gubitnički. Važno je da verujem u sebe, bez obzira na seriju poraza", zaključila je Ivanović.

Ana u Indijan Velsu brani titulu osvojenu prošle sezone, uporedo sa onom koju je u muškoj konkurenciji osvojio Novak Đoković. Nagradni fond turnira na otvorenom u Kalforniji, koji se smatra "petim Gren Slemom", iznosi 4.500.000 dolara i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

Ana je postavljena za petog, a Jelena Janković za drugog nosioca i one će u prvom kolu biti slobodne. Ivanović će se u drugom kolu, u petak ili subotu, sastati sa boljom iz duela Jakimova - Lepčenko, dok će Džej-Džej igrati protiv pobednice u meču Domakovske i Pavličenkove.

(Tanjug/MONDO, foto: anaivanovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime12.03.09 22:51

Novosti :-) - Page 2 V127586p0
Jelena: Izgubila sam brzinu i reakcije

Cetvrtak, 12. mart 2009. 14:07 Novosti :-) - Page 2 Diskusija
Najbolje plasirana srpska teniserka i treći reket sveta Jelena Janković izjavila je u četvrtak da je loš start sezone posledica nedovoljne eksplozivnosti i brzine.

"Nisam zadovoljna igrom na početku sezone. Loše sam igrala na Otvorenom prvenstvu Australije, u meču sa Francuskinjom Marion Bartoli bila sam popuno van igre. Kretala sam se očajno", ocenila je Janković koja ove sedmice igra na WTA turnuru u Indijan Velsu.

Srpska teniserka, koja je prošle godine osvojila četiri WTA tuitule i bila finalista US Opena, naglasila je da je "izgubila brzinu zbog previše rada na snazi i izdržljivodsti".

"Izgubila sam svoje najjače oružje - brzinu kretanja i reakcije", tvrdi Janković.

Ona je napomenula da je faktor brzine bio odlučujući u njenom usponu ka vrhu WTA liste.

"Izgubila sam ono što me je i dovelo do vrha. Najveći problem u poslednje vreme predstavlja mi ritam, odnosno prvi korak u igri. Moram da se potrudim da to ispravim", rekla je Janković.

Kako je dodala, u ovom trenutku se "ne opterećuje nikakvim viskokim ciljevima" i ne razmišlja "ni o pobedama, ni o titulama", već o "pronalaženju svoje igre".

"Ono što sam žarko želela, ostvarila sam. Znala sam prošle godine da ću moći da budem Broj 1 u svetskom tenisu pod uslovom da osvojim tri turnira uzastopno i taj cilj sam dostigla", zaključila je Janković.

(Tanjug/MONDO, foto: jj-jelenajankovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime12.03.09 22:52

Novosti :-) - Page 2 V127626p0
Federer: Nadal mi je najveći izazov

Cetvrtak, 12. mart 2009. 18:10
Rodžer Federer se vraća na teren. Igraće na turniru u Indijan Velsu prvi put posle finala Australijan opena u kome je 13. put u karijeri poražen od Rafaela Nadala (u 19 mečeva).

Švajcarac je u međuvremenu pauzirao zbog povrede, pa nije igrao ni u Dejvis kupu. Tvrdi da je sada odmoran i spreman, i raduje se eventualnom novom duelu sa prvim reketom sveta.

Njihov 20. megdan moguć je tek u finalu.

"Volim da igram protiv Nadala. Naročito mečeve u pet setova, da vidim da li mogu psihološki da izdržim borbu. On mi je najveći izazov koji sam ikada imao", priznao je Federer.

"Protiv njega sam uvek motivisan, jer ne znam koliko bolje on može da igra, kao što ne znam ni koliko bolje ja mogu. Sigurno je samo da Rafa igra najbolji tenis u karijeri", nastavio je bivši najbolji teniser sveta.

Govoreći o Nadalu, ne može a da se ne priseti poslednjeg okršaja, u Melburnu. Taj meč ostaće upamćen i po Federerovim suzama posle poraza.

"Igrao sam dobro četiri i po seta, naročito sa osnovne linije. Doduše, servis mi nije bio dobar i to me je skupo koštalo", prokometarisao je Rodžer Federer.

Prošle godine u Indijan Velsu 27-godišnji Švajcarac je poražen u polufinalu od Amerikanca Mardija Fiša, koga je u finalu savladao Novak Đoković.

(MONDO, foto AP)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
**tasha loves RAFA <33
Moderator
Moderator
**tasha loves RAFA <33


Broj poruka : 1008
Godina : 33
Lokacija : Uvek sa Rafom
Datum upisa : 15.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime13.03.09 1:55

Federer postaje otac na leto

Švajcarski teniser Rodžer Federer objavio je u četvrtak da je njegova verenica Miroslava Vavrinec trudna.

Drugi igrač sveta srećnu vest saopštio je na svom zvaničnom veb-sajtu. „Mirka i ja smo uzbuđeni što vam govorimo da ćemo na leto postati roditelji. Mirka je trudna i presrećni smo što ćemo zajedno osnovati porodicu. Za nas je san postao java. Oboje volimo decu i radujemo se što ćemo biti roditelji prvi put. Mirka se oseća sjajno i sve ide po planu“

Federer i Miroslava Vavrinec upoznali su se 2000. godine na Olimpijskim igrama u Sidneju, gde su zajedno igrali za reprezentaciju Švajcarske.

Rodžer ove sedmice igra na turniru u Indijan Velsu, a u drugom kolu igra sa boljim iz meča Simone Boleli – Mark Žiskel.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime13.03.09 16:51

STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?????????AAAAAAAAAAAAAAAAAA
ne verujem, EXTRA!!!!!Bas mi je drago!!!jupiiiiiiiiiiiiiii

Novosti :-) - Page 2 508969 Novosti :-) - Page 2 553792 Novosti :-) - Page 2 538930 Novosti :-) - Page 2 362401 Novosti :-) - Page 2 347111 Novosti :-) - Page 2 156909 Novosti :-) - Page 2 159740 Novosti :-) - Page 2 553866 Novosti :-) - Page 2 230296 Novosti :-) - Page 2 255470 Novosti :-) - Page 2 315794
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
**tasha loves RAFA <33
Moderator
Moderator
**tasha loves RAFA <33


Broj poruka : 1008
Godina : 33
Lokacija : Uvek sa Rafom
Datum upisa : 15.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime13.03.09 22:02

I meni je bas drago : ))***
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Admin
Admin
sonjica93


Broj poruka : 4761
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.07.2008

Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime17.03.09 18:14

Novosti :-) - Page 2 V127942p0
Federer: Dete je veliki motiv

Nedelja, 15. mart 2009. 17:31
Budući otac Rodžer Federer izjavio je da ga rođenje deteta neće poremetiti u nameri da obori rekord Pita Samprasa od 14 titula na gren slem turnirima.

On je uveren da će kao roditelj imati još više motiva da trenira i igra, a takođe je siguran da će imati dovoljno vremena za posao i za porodicu.

"Uvek sam pravio raspored tako da se s vremena na vreme odmorim od tenisa i vratim se kada osetim da sam spreman i željan igre. Poslednjih pet-šest nedelja su pravi primer za to. Verujem da neću morati puno da se prilagođavam. Mislim da će me dete samo učiniti motivisanijim da još dugo igram tenis", rekao je Federer novinarima u Indijan Velsu.

Svetski "broj dva" pre nekoliko dana je otkrio da se njegova devojka Miroslava Vavrinec nalazi u drugom stanju i da bi trebalo da se porodi "tokom leta".

"Totalno sam uzbuđen zbog toga. Razmišljao sam na tu temu prethodne dve ili tri godine, tako da me ta vest nije posebno iznenadila. Ali kada saznate da vam je supruga ili devojka trudna, to definitivno menja vaš pogled na svet. Odjednom počnete da se brinete da li će sve biti u redu, dok ste se ranije samo šalili pričajući o tome".

"Ako ne računam tu brigu, sve što osećam je sreća. Svi ljudi sa kojima razgovaram mi čestitaju i reaguju kao da su čuli lepu vest", zaključio je Federer.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennisislife.forumsr.net
Sponsored content





Novosti :-) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti :-)   Novosti :-) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti :-)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Novosti!
» Novosti iz sveta filma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
tennis is life :: Teniseri i teniserke..... :: Novosti!!!!-
Skoči na: